10 نکته در باره مجموعه آموزشی علوم ابتدایی (فیلم های فندق)

10 نکته در باره مجموعه آموزشی علوم ابتدایی (فیلم های فندق)

10 نکته در باره مجموعه آموزشی علوم ابتدایی (فیلم های فندق)

1- مجموعه فیلم های علوم ابتدایی  تمامی پایه های دوره ابتدایی رو پوشش می ده و برای همه مفاهیم موجود در کتاب های علوم اول تا ششم ابتدایی فیلم های آموزشی استاندارد و با کیفیت داره.
2- این مجموعه مورد تایید آموزش و پرورشه و اعتبار نامه هم داره.(مدارکش هم موجوده)
3- قیمت این فیلم ها در سراسر کشور یکسانه و علاقمندان می تونن از طریق نمایندگی های این فیلم ها رو تهیه کنن. (لیست نمایندگی ها هم بله یعنی موجوده)
4- هر فیلم این مجموعه بین 10 تا 12 دقیقه ست و مفهوم مورد نظر رو به صورت کامل توضیح می ده. کلیپ های کوتاهی که در کانال های تلگرام می بینین فقط نمونه ای از فیلم هاست و برای تهیه فیلم ها اصلی می تونین با نمایندگی های ما تماس بگیرین.(لیست ...)
5-مجموعه های علوم اول، دوم و ششم هم از امسال ،به قول امروزی ها، در زنبیل ما هست. این سه پایه رو هم می تونین از نمایندگی های ما تهیه کنین.
6- روی فیلم های فندق قفل گذاشته شده تا خدای نکرده کسی از خارج نیاد و از فیلم ها کپی نکنه. در بعضی از دستگاه ها ممکنه این قفل باعث بشه که فیلم ها پخش نشه. نگران نشین و از الفاظ نامناسب استفاده نکنین. کافیه با نمایندگی ها تماس بگیرین تا راهنمایی تون کنن و یا نسخه ای از پخش کننده ای رو که در همین جا براتون می ذاریم دانلود کنین و دیگه همه چی درسته.
7-این مجموعه هم به درد معلم ها می خوره هم به درد دانش آموزها و هم به درد خانواده ها . معلم ها می تونن جهان رو به کلاس درس بیارن و مفاهیمی رو که توضیح شون سخته به آسونی برای بچه ها نمایش بدن.
8- دانش آموزان می تونن با دیدن این فیلم ها در خونه با ذهنی آماده سر کلاس حاضر بشن و به این ترتیب سطح آموزشی کلاس می تونه فراتر از از انتظار بره شاید هم بیاد.
9- خانواده ها هم می تونن با دیدن این فیلم ها با روش های جدید که خیلی هم ازش واهمه دارن آشنا بشن.
10- این فیلم ها هم با دستگاه پخش دی وی دی(دی وی دی پلیر) و هم با رایانه قابل نمایشه.
11-  شد 11 تا یکی هم بیشتر.دیگه از این بهتر می شه؟ فکر نکنم.

 

 

 


www.filmamouz.ir
@filmamouz
@rziadoostan
https://www.instagram.com/filmamouz

نظرات 0

شما هم میتوانید در این مورد نظر دهید

;