مجموعه کامل فیلم های آموزشی علوم ابتدایی(فندق)

در این مجموعه فیلم های آموزشی تلاش شده تا مطالب علمی با زبانی قابل فهم برای کودکان بیان شود. این مجمعه همه مفاهیم علوم ابتدایی را پوشش می دهد.

بارگذاری ...
قیمت : 430000 تومان

فیلم ها

عنوان فیلم مدت قیمت    

توضیحات محصول

مجموعه کامل فیلم های آموزشی علوم ابتدایی(فندق)
در این مجموعه فیلم های آموزشی تلاش شده تا مطالب علمی با زبانی قابل فهم برای کودکان بیان شود. شخصیت اصلی این مجموعه یک طوطی کارتونی با نمک به نام فندق است. فندق سمبل یک دانش آموز دبستانی است با سرزندگی، شادابی، بازیگوشی، شیطنت و بیش از همه میل به یادگیری که با کنجکاوی ها و کارهای با مزه اش ضمن ایجاد فضایی شاد و کودکانه شرایطی فراهم می کند برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم موجود در کتاب های درسی. مجموعه آموزشی علوم ابتدایی در تمام مراحل تولید از نظر مولفین کتاب های درسی و کارشناسان و برنامه ریزان آموزشی سود برده و علاوه بر دریافت جایزه بهترین فیلم آموزشی از جشنواره بین المللی فیلم رشد در دوره های مختلف، موفق به دریافت تاییدیه از وزارت آموزش و پرورش نیز شده است.  
-  در این فیلم ها تلاش شده است تا آموزش به صورت کاملا غیر مستقیم صورت بگیرد.ساختار فیلم ها به گونه ای ایست که دانش آموز تا انتهای فیلم با اشتیاق مجموعه را دنبال می کند و در پایان بدون اینکه متوجه شود از نظر آموزشی نیز تحت تاثیر فیلم قرار گرفته است.
-  مثال ها و مصداق ها در این مجموعه از زندگی روزمره و فضاهای آشنا انتخاب شده است.
-  سعی شده تا علاوه بر آموزش دانش در حوزه بینش و مهارت نیز مطالبی به مخاطبین آموزش داده شود.
-  این فیلم ها مثل هر فیلم دیگری به دلیل خیال انگیز بودن، در پاره ای از موارد از حوزه مفاهیم مورد نظر سازندگان نیز فراتر رفته و ممکن است مخاطب را به درک مفاهیم جدیدی برساند .
-  خانواده ها با کمک این فیلم ها می توانند ضمن آشنایی با مطالب درسی کودکان از شیوه های استفاده شده در فیلم الگوبرداری کنند و برای درک بهتر مطالب با هماهنگی مدرسه به ایده های جدیدی دست یابند.
- این فیلم ها به هیچ عنوان جایگزین آموزگار نیست و چنین کاربردی نیز ندارد بلکه در خدمت تقویت کلاس درس، جذاب کردن فرآیند یادگیری و یاری آموزگار است.

نظرات 0

شما هم میتوانید در این مورد نظر دهید

;