علوم سوم ابتدایی - درس اول - زنگ علوم

(علوم سوم ابتدایی - درس اول - زنگ علوم) در این فیلم ها مفاهیم علمی به زبانی ساده و با مثال هایی ملموس به برای دانش آموزان مطرح شده است.

بارگذاری ...
قیمت : 1800 تومان

توضیحات محصول

در مجموعه فیلم های آموزشی علوم ابتدایی تلاش شده تا مطالب علمی با زبانی قابل فهم برای کودکان بیان شود. شخصیت اصلی این مجموعه یک طوطی کارتونی با نمک به نام فندق است. فندق سمبل یک دانش آموز دبستانی است با سرزندگی، شادابی، بازیگوشی، شیطنت و بیش از همه میل به یادگیری که با کنجکاوی ها و کارهای با مزه اش ضمن ایجاد فضایی شاد و کودکانه شرایطی فراهم می کند برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم موجود در کتاب های درسی. این مجموعه حاصل تلاش گروهی از مولفان و کارشناسان علمی آموزشی کتاب های درسی، فیلمسازان، انیماتورها و سایر دست اندرکاران تولید فیلم است که به فیلم آموزشی علاقمندند و با جدیت این مقوله را پیگیری می کنند. مجموعه آموزشی علوم ابتدایی در تمام مراحل تولید از نظر مولفین کتاب های درسی و کارشناسان و برنامه ریزان آموزشی سود برده و موفق به دریافت تاییدیه از وزارت آموزش و پرورش نیز شده است. 

 

در این فیلم ها تلاش شده است تا آموزش به صورت کاملا غیر مستقیم صورت بگیرد.ساختار فیلم ها به گونه ای ایست که دانش آموز تا انتهای فیلم با اشتیاق مجموعه را دنبال می کند و در پایان بدون اینکه متوجه شود از نظر آموزشی نیز تحت تاثیر فیلم قرار گرفته است.
مثال ها و مصداق ها در این مجموعه از زندگی روزمره و فضاهای آشنا انتخاب شده است.
سعی شده تا علاوه بر آموزش دانش در حوزه بینش و مهارت نیز مطالبی به مخاطبین آموزش داده شود.
این فیلم ها مثل هر فیلم دیگری به دلیل خیال انگیز بودن، در پاره ای از موارد از حوزه مفاهیم مورد نظر سازندگان نیز فراتر رفته و ممکن است مخاطب را به درک مفاهیم جدیدی برساند .
خانواده ها با کمک این فیلم ها می توانند ضمن آشنایی با مطالب درسی کودکان از شیوه های استفاده شده در فیلم الگوبرداری کنند و برای درک بهتر مطالب با هماهنگی مدرسه به ایده های جدیدی دست یابند.

- این فیلم ها به هیچ عنوان جایگزین آموزگار نیست و چنین کاربردی نیز ندارد بلکه در خدمت تقویت کلاس درس، جذاب کردن فرآیند یادگیری و یاری آموزگار است.

 

 

 

 

 

نظرات 2

ngr.rst

1399/6/22 | 17:23 |

سلام چرا ارور file not found رو میده وقتی play میکنم؟؟؟؟؟؟


Esmat

1396/8/6 | 9:13 |

چه جوری فیلم دانلود کنم در حال خاموشی اینترنت نگاه کنم


شما هم میتوانید در این مورد نظر دهید

;